قیمت تحلیل آماری پایان نامه در تهران چقدر است؟

قیمت تحلیل آماری پایان نامه در تهران چقدر است؟

شاید این سوال که قیمت تحلیل آماری پایان نامه در تهران چقدر است؟ و یا چه تفاوت هایی در نحوه انجام آن یا به قول معروف کیفیت آن وجود دارد؟ برای شما هم پیش آمده باشد. پس با ما همراه باشید تا با خواندن مطلب حاضر به سوالات شما پاسخ دهیم.

همانطور که مطلع هستید نرم افزارهای تحلیل آماری پایان نامه بیشتر بر سه نوع pls, lisrel و spss استوار است و انتخاب دانشجویان حول همین نرم افزارهای تحلیلی می چرخد. البته این نکته را نیز متذکر می شویم که بحث بر سر گرایش های مدیریت است که نزدیک به ۷۵ گرایش مخلتف می باشد.

همین ابتدای بحث مشخص می شود که عامل اول تعیین کننده قیمت انجام تحلیل آماری نوع نرم افزار انتخابی است. در تهران چون معمولا همه چیز گران تر از سایر شهرستان ها است در مورد بحث مورد نظر ما نیز قضیه فرقی ندارد و گران تر است و اغلب موسسات همکار از نیروهای کاری شهرستانی استفاده می کنند که دستمزد کمتری را مطالبه می کنند تا بدین ترتیب هزینه ها را کاهش دهند. باید توجه داشت که همیشه ارزان بودن بهتر نیست و گاهی اوقات نیاز است برای داشتن پروژه با کیفیت هزینه مناسب با انتظارتان را پرداخت نمایید.

مشهورترین و پرکاربردترین نرم افزار مورد استفاده در تحلیل آماری پایان نامه ها اس پی اس اس (spss ) است. البته ارزان ترین آن ها نیز همین spss  را می توان نام برد. راحتی کار با نرم افزار و درک بهتر نتایج حاصل از تحلیل داده ها موجب شده توجه دانشجویان بیشتر به سمت spss برود اما اخیرا اساتید دانشگاه ها انتظار دارند دانشجویان با نرم افزارهای تحلیل آماری دیگری اقدام به انجام پروژه پایانی نمایند.

قیمت انجام تحلیل آماری پایان نامه به عامل دیگری نیز بستگی دارد و آن شخصی است که عهده دار انجام کار شما است. اینکه استاد دانشگاه دارد به ما کمک می کند یا دانشجو؟ خیلی مهم است چرا که قیمت انجام پروژه توسط اساتید دانشگاهی بالاتر است، اما ارزش هزینه کردن را دارد چون یک استاد دانشگاه با حساسیت‌های موجود در خصوص تحلیل آماری پایان نامه را می داند و مسلما تجربه کاری بالایی نیز دارد و مهم تر از همه متعهد بودن به تحویل کار با کیفیت و به موقع از دیگر نکات قابل ذکر در مورد انتخاب یک استاد دانشگاه برای انجام تحلیل آماری پایان نامه شما است.

قیمت انجام تحلیل آماری پایان نامه
قیمت انجام تحلیل آماری پایان نامه

گروه تخصصی آمارگیرها همه نکات مرتبط با  قیمت تحلیل آماری پایان نامه در تهران را مدنظر قرار داده است. ما مطابق با بودجه شما فرد مجربی را انتخاب می کنیم اما توصیه می کنیم شما نیز شرایط را در نظر بگیرید و فقط روی ارزان بودن متمرکز نشوید. قیمت ها در تهران برای تحلیل داده های پایان نامه از ۳۰۰ هزار تومان تا چند میلیون تومان متغییر است اما اغلب هزینه ها بین ۴۰۰ الی ۸۰۰ هزار تومان تمام می شود که تفاوت فاحشی با نرخ های کاری در شهرستان دیده نمی شود.

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.