قیمت نوشتن مقاله علمی پژوهشی

قیمت نوشتن مقاله علمی پژوهشی در داخل ایران

قیمت نوشتن مقاله علمی پژوهشی

قیمت نوشتن مقاله علمی پژوهشی در داخل ایران

برای نوشتن مقاله علمی پژوهشی باید همت کنید و از هم‌اکنون شروع به یادگیری کنید. ما برای آموزش آماده‌ایم اما به هر دلیلی فرصت آموزش ندارید می‌توانیم قیمت نوشتن مقاله علمی پژوهشی را به شما پیشنهاد دهیم تا در کنار محققین ما هم به انجام مقاله شما کنیم و هم یادگیری اصول مقاله نویسی را پیگیری کنیم. بنابر این هم مشکل مقاله نویسی ندارید و هم در وقت صرفه جویی کردید.

یکی از مهم‏ترین ابعاد مقاله علمی، محتوای علمی و ارزشمندیِ کیفی آن است. مقاله باید یافته‏ های مهمی را در دانش بشر گزارش نماید و دارای پیامی آشکار باشد؛ بنابراین پیش از تهیه مقاله، محقق باید از خود بپرسد که آیا مطالب او آن‏قدر مهم است که انتشار آن قابل توجیه باشد. مرتبط بودن اجزای مختلف مقاله با همدیگر، همچنین متناسب بودن آنها با عنوان مقاله و ارتباط عناوین فرعی با همدیگر، از جمله مواردی است که به تحقیق، یکپارچگی و انسجام می‏بخشد. بر این اساس، محقق باید عناوین فرعی مقاله خود را با نظمی منطقی از یکدیگر مجزا کرده، ارتباط بخش‏ ها را مشخص نماید. ساختار مقاله و تهیه گزارش از یک پژوهش علمی، با توجه به روش به کار گرفته شده در پژوهش، متفاوت است. دانشمندان در یک تقسیم بندی کلی، روش‏ های استفاده شده در علوم را به دو دسته تقسیم می‏کنند. روش‏های کمی که در آنها از داده‏های کمّی در تحقیق استفاده می‏ شود (تحقیقات میدانی) و روش‏های کیفی که در آنها از داده‏های کیفی (تحقیقات کتابخانه ‏ای) استفاده می‏شود. اصول به کارگرفته شده در پژوهش‏ های توصیفی باتوجه به روش‏ های به کارگرفته شده، با اصول پژوهش ‏های میدانی، مقداری متفاوت است. هر چند این اصول ممکن است با توجه به موضوع ‏های مختلف تحقیقی و رشته‏ های مختلف، تغییر نماید، ساختار کلی‏ای که تقریبا همه پژوهش ‏های توصیفی باید در قالب آن درآیند، به شرح زیر است.

قیمت نوشتن مقاله علمی پژوهشی

منابعی كه در تنظیم یك مقاله پژوهشی می توان به آنها استناد و از آنها استفاده نمود به ترتیب اولویت به شرح ذیل هستند.
1- كتابهای منتشر شده در زمینه پژوهش مورد نظر : هرچه كتابها بروزتر و از منابع دانشگاهی و تحقیقاتی شناخته شده تر باشد و از وزن علمی بالاتری برخوردار باشد در پژوهش با اطمینان بیشتری می توان از آنها استفاده نمود .
2- مقالات علمی منتشر شده در مجلات علمی ـ پژوهشی و علمی ـ ترویجی
3- پایان نامه ها ی دكتری و كارشناسی ارشد دانشجویان دانشگاه ها
4- مقالات منتشر شده در همایشها و كنفرانسهای علمی معتبر
5- سایت های علمی شبكه اینترنت
لازم به ذكر است كه معمولا” مطالب منتشر شده در روزنامه ها و نشریات غیر علمی و غیر تخصصی قابل استناد و یا استفاده در یك پژوهش علمی و یا تنظیم یك مقاله پژوهشی نیستند.

قیمت نوشتن مقاله علمی پژوهشی

مقررات ما برای نوشتن مقاله علمی پژوهشی:

  1. در صورت عدم تحویل سفارش در موعد مقرر کل هزینه پرداختی عودت خواهد شد.
  2. در صورت پرداخت نقدی (پرداخت کل هزینه سفارش در ابتدای پروژه) ۱۰% تخفیف منظور خواهد شد.
  3. ترجمه تمامی مقالات به صورت رایگان به همراه اصل مقاله ارائه می شود.
  4. نگارش تمامی مقالات توسط کارشناسان متخصص و بومی (native) انجام می شود.
  5. در نگارش تمامی مقالات از اصطلاحات علمی و تخصصی استاندارد استفاده می شود.
  6. برای تمامی مقالات گزارش عدم سرقت علمی (non-plagiarism report) به صورت رایگان ارائه می شود.
  7. رفرنس های مورد استفاده برای تهیه مقالات از نشریات برتر هر رشته می باشد.

هدف از ارائه این خدمت صرفاً کسب درآمد یا چاپ یک مقاله یا کتاب یا ارائه یک پروژه بنام مشتری نیست بلکه هدف از ارائه این خدمت علاوه بر کسب درآمد نحوه نگارش مقالات علمی، نحوه جمع آوری داده، تحلیل و ارائه نتیجه می باشد. گرچه ممکن است برخی از مشتریان به دلایلی از قبیل عدم نیاز، ضیق وقت یا سایر محدودیت ها در آینده از آموزش های ارائه شده استفاده نکنند اما حداقل در این مقطع در جریان ساز و کار تولید علم قرار گرفته اند. مصداق این ادعا خدمات تکمیلی ما اعم از مشاوره رایگان، مشاوره اختصاصی، پایگاه دانش و نمونه قرارداد ما است.

برای اطلاع بیشتر و شفاف سازی این مسئله‌ی قیمت نوشتن مقاله علمی پژوهشی با ما تماس بگیرید.

 

X