معرفی نرم افزار تحلیل آماری spss

اس پی اس اس

نرم افزار spss

یکی از نرم‌افزارهای به قول معروف مد روز در ایران است که جهت تحلیل آماری از آن استفاده می‌کنند. محبوبیت spss به خاطر راحتی کار و درک آن توسط اشخاص مبتدی می باشد. “SPSS” نرم‌افزاری تخصصی مربوط به علم آمار می باشد که شهرتی جهانی دارد.

به همین دلیل است که دآموزش‌های متعددی برای کار با اس پی اس اس در فضای اینترنت موجود است اما برای انجام فصول پایان نامه و تحلیل آماری پیچیده تنها یادگیری کافی نیست و حتما باید با آزمون و خطا اقدام به کسب تجربه نمایید. نظر ما این است که اگر انتخاب شما اس پی اس اس است. بهتر است در کنار یک فرد باتجربه تحلیل آماری خود را انجام دهید و پرسشنامه‌های خودتان را آنالیز کنید.به طور خلاصه باید اشاره کرد که برای کار با این نرم افزار، داشتن اطلاعات مربوط به علم آمار، و همچنین مهارت استفاده از کامپیوتر در حد آشنایی با سیستم عامل ویندوز و نرم افزار Excel مورد نیاز است.

اس پی اس اس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.