مقالات تحلیل شده رشته مدیریت و حسابداری

مقاله دانشجویی مدیریت تاثیر شاخص های برند بر وفاداری مشتریان

آرشیوی از مقالات تحلیل شده رشته مدیریت و حسابداری وجود دارد که شما می توانید در تحقیقات کلاسی و غیر کلاسی از آن ها بهره مند شوید و به جای منابع و مآخذ استفاده کنید.

چکیده

هدف مقاله حاضر بررسی تاثیر انواع فرهنگ سازمانی (انعطاف پذیری، ماموریتی، مشارکتی، بروکراتیک) بر عملکرد پرسنل در سازمان بوده است. روش تحقیق  به دلیل رویکرد نظری تحقیق روش، بصورت توصیفی – تحلیلی، مروری وکتابخانه ای بوده است . جنبه توصیفی بودن آن از نظر تعاریف ابعاد مختلف موضوع انتخابی می باشد که مطالب آن با گردآوری مقالات مختلف فارسی و لاتین از پایگاه های معتبر علمی جمع آوری شده است که یکی از آن ها SienceDirect و دیگری پایگاه علمی جهاد دانشگاهی می باشد. یافته ها حاکی از آن است که، فرهنگ سازمانی مشارکتی تاثیر مثبت بر عملکرد پرسنل دارد و مابقی فرهنگ های سازمانی یا بطور مستقیم تاثیر مثبتی در جهت بهبود عملکرد پرسنل ندارند یا حتی تاثیر منفی می گذارند.

کلیدواژه ها:

فرهنگ سازمانی، فرهنگ انعطاف پذیری، فرهنگ ماموریتی، فرهنگ مشارکتی، فرهنگ بروکراتیک


چکیده

در سیر تاریخ پس از گذر از دوران کشاورزی و صنعتی به دوره ای می رسیم که از آن به عنوان مدرنیته یاد می شود. مدرنتیه پیامدهای بسزایی در کلیه جنبه های زندگی انسان اعم از زندگی اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، زیست محیطی داشته است. در مقاله حاضر هدف بررسی مفهوم مدرنیته در حسابداری مدیریت و تکنیک های مدرن حسابداری مدیریت بود که در آن به بررسی سه تکنیک هزینه یابی بر مبنای فعالیت، کارت ارزیابی متوازن،  ارزش افزوده اقتصادی پرداخته شد.

کلیدواژه ها:

حسابداری مدیریت، مدرنیته، هزینه یابی بر مبنای فعالیت، کارت ارزیابی متوازن،  ارزش افزوده اقتصادی


چکیده

هدف مقاله حاضر، بررسی رابطه بین فرهنگ سازمانی و مدیریت دانش در نداپرداز انفورماتیک تهران می باشد. نوع پژوهش توصیفی از نوع همبستگی است. جامعه آماری تحقیق کارمندان شرکت نداپرداز انفورماتیک به تعداد ۸۰ نفر متشکل از ۳۵ زن و ۴۵ مرد از متولدین ۱۳۵۹ الی ۱۳۶۹ بوده اند. جهت جمع آوری اطلاعات از پرسشنامه های فرهنگ سازمانی و نیز مدیریت دانش استفاده گردید. یافته ها حاکی از آن است که مدیریت دانش در شرکت مذکور ۷۰ درصد می تواند بر روی فرهنگ سازمانی تاثیرگذار باشد.

کلیدواژه ها:

مدیریت دانش، فرهنگ سازمانی، نداپرداز انفورماتیک


جهت راحتی دانشجویان در سفارش مقاله دانشجویی از بردن عنوان مقالات معذوریم جهت سفارش چکیده را ارسال کنید.

انجام تحلیل آماری پایان نامه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.