کتاب سازه های هیدرولیکی

سفارش خرید کتاب سازه های هیدرولیکی

سفارش خرید کتاب سازه های هیدرولیکیعنوان کتاب: سازه های هیدرولیکی

تالیف: پ.الف.موفات،س.نالوری و ر.نارایانا

ترجمه: محمود لایق رفعت، مرتضی لایق رفعت

انتشارات: موجک

تعداد صفحات:۳۷۵ 

چاپ اول:بهار ۱۳۹۶

قیمت: ۳۵۰٫۰۰۰ ریال


سخن نویسنده:

متن نخست بر اساس درس سازه‌های هیدرولیکی می باشد که طی سال‌ها در بخش مهندسی عمران دانشگاه نیوکاستل شهر تاین رشد یافته است. دروس سال آخر دوره کارشناسی و دوره کارشناسی ارشد رشته سازه‌های هیدرولیکی، پایه و اساس خوبی برای دروس هیدرولیک، مکانیک خاک و مهندسی مواد می‌باشد و به موازات عملیات پیشرفته‌تر این موضوعات و هیدرولوژی در دروس جداگانه ارائه می‌شوند.

ما کاملا آگاه هستیم که پروژه‌ای از این قبیل، خطر ارائه بسیار گسترده مطالب و موضوعات و کم گویی در مورد روش را در‌بر دارد؛ امیدواریم که از این تله دوری گزیده باشیم و با نمونه‌های انجام شده که مکمل متن اصلی می‌باشند و فهرست‌های گسترده مراجع و منابع که در مورد هر فصل از کتاب نتیجه‌گیری می‌نماید، لپ مطلب را گفته باشیم.

این متن بدین معنا نیست که این کتاب تک پژوهشی یا یک دفترچه راهنما برای طراحی است. هدف این کتاب، ارائه کتابی درسی برای دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد است، هر چند امیدواریم که محققان، طراحان و اپراتورهای بسیاری از انواع سازه‌هایی که در این کتاب پوشش داده شده است، این کتاب را متنی جالب توجه و منبعی به روز و مهیج بیابند.

ساخت سد از ابتدایی‌ترین و اساسی‌ترین کارهای مهندسی عمران به حساب می‌آید. همه تمدن‌های بزرگ با ساخت مخازن ذخیره متناسب با نیازهایشان شناخته شده‌اند، در ابتدایی‌ترین نمونه‌ها به منظور تامین نیاز‌ها  آبیاری ناشی از توسعه پیشرفت کشاورزی سازمان یافته، کار کردن در محدودیت‌های ناشی از شرایط محلی، زمین و آب و هوا ی خاص، قدرت اقتصادی تمدن‌های پی‌در‌پی به تخصص در زمینه مهندسی آب ارتباط داشت. رونق اقتصادی، سلامتی و پیشرفت مصالح به طور فراینده‌ای به توانایی در ذخیره و مدیریت آب ارتباط داشت.

فهرست مطالب

  • فصل اول: اصول مهندسی سد
  • فصل دوم: مهندسی سد خاکی
  • فصل سوم: مفاهیم و معیار‌های بارگذاری
  • فصل چهارم: عملکرد‌های خروجی سد
  • فصل پنجم: اتلاف انرژی
  • فصل ششم: جریان‌های غیر دائمی کانال باز
  • فصل هفتم: کاربرد جریان‌های غیر دائمی کانال باز
  • فصل هشتم: مدل‌های معادله تنش رینولدز
  • فصل نهم: جریان یکنواخت در کانال‌های مرز سست
  • فصل دهم: معادلات دیفرانسیل جزئی

برای سفارش خرید کتاب سازه های هیدرولیکی با ما در تماس باشید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.